קטגוריה:רפואה

מתוך Climbing_Encyclopedia
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

אנציקלופדית הטיפוס אינה מקור לייעוץ רפואי!

אנציקלופדית הטיפוס כוללת נושאים רפואיים, חלק מן המאמרים עוסקים בשיטות טיפול ומניעה, כולל טיפול תרופתי ופרוצדורות של רפואה בחירום. למרות זאת, איננו יכולים להבטיח בשום אופן שהמידע בהם נכון. אין שום בטחון שכל משפט במאמר הנוגע בנושאיים רפואיים הינו אמת, נכון או מדויק. אפילו אם נקבעת עובדה רפואית נכונה, ייתכן שהיא לא תהיה מתאימה לגביך או לגבי הסימפטומים שלך. המידע הרפואי אותו נותנת אנציקלופדית הטיפוס הינו, במקרה הטוב, בעל אופן כללי ואינו יכול להוות תחליף לעצת מומחה רפואי, כלומר, רופא מורשה, אחות, רוקח או כל אדם אחר מסוג זה.

אנציקלופדית הטיפוס אינה רופא. אף אחד מהתורמים, מפעילי מערכת, מפתחים או נותני החסות של אנציקלופדית הטיפוס או אף אחד אחר הקשור בדרך כלשהי לאנציקלופדית הטיפוס אינו יכול לקחת אחריות על התוצאות או השלכות של כל ניסיון להשתמש או לאמץ משהו מן האינפורמציה או הדיס־אינפורמציה המוצגים באתר זה. אין לראות בשום דבר באנציקלופדיה נסיון להציע או להגיש חוות דעת רפואית או חוות דעת לשימוש בתרופות.

מובן שאתם מוזמנים לתרום למאמרים העוסקים בנושאים רפואיים ולשפר אותם.

הכותבים והמנהלים אינם אחראים לכל נזק או תאונה שתיגרם כתוצאה מקריאה באנציקלופדית הטיפוס. אנו ממליצים לכל המטפסים לבדוק היטב את הנאמר באתרי אינטרנט (לרבות אתר זה) לפני שהם מקבלים את הכתוב בהם כנכונים.

בעניין טיפולים רפואיים יש להתייעץ עם רופא מוסמך (עדיף יותר מאחד), ובשום אופן אין לראות את הכתוב כאן כהמלצה לשימוש בתרופות או לקביעה כי שימוש בתרופה או בפרוצדורה טיפולית או רפואית הוא הנכון.