שיחת משתמש:מיכה יניב

מתוך Climbing_Encyclopedia
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

מיכה, שלום. אני הוא המשתמש דניאל ב. מוויקיפדיה. הגעתי לאתרכם דרך הקישור מהערך "חבל" בוויקיפדיה לערך שלכם על חבלים ומצאתי בו מידע רב ומעניין. האם תרשה העתקת חלקים מן הערך פה לערך בוויקיפדיה (תוך ציון שימך ושם האתר בתקציר העריכה ובדף השיחה של הערך)? בברכה, דניאל 16:29, 13 בדצמבר 2007 (PST)


שלום דניאל, אני מקווה שזה לא אומר שתוריד את הקישור לכאן, מה"קישורים החיצוניים" בערך "חבל" בוויקיפדיה. אתה מוזמן להעתיק מה שאתה רוצה, אבל נוסף חומר חדש כל הזמן, לכן נראה לי שכדאי שתבדוק פעם בשבוע שבועיים אם זה התעדכן. זה נכון לגבי ערכים שונים באנציקלופדיה שלנו. כזה נכון לכלל הערכים הקשורים לטיפוס בויקיפדיה.

הקישור ישאר כמובן. תודה רבה לך. דניאל 09:51, 15 בדצמבר 2007 (PST)

שני ערכים

היי מיכה. כתבתי לוויקיפדיה את פונצ'אק ג'איה והעלתי לכאן. את אתה רוצה, אני כתבתי גם את הערך על הר קוזיאזשקו האוסטרלי (שטיפסתי עליו!) ואפשר גם אותו להעביר לכאן. תראה אם הוא מוצא חן בעינך. Yanshoof 10:46, 3 בספטמבר 2009 (UTC)

מעולה, תעלה מה שבא לך, כמובן.
טוב, עלו 3 הרים סה"כ. פונצ'אק ג'איה, אמא דבלאם (היפה, יש לציין) והר קושצ'ושקו האוסטרלי. אני סומך עליך שתוסיף תמונות, זזה צד חלש אצלי. Yanshoof 13:31, 3 בספטמבר 2009 (UTC)
מצויין. אני מעדיף לתת קרדיט לכותבים, אז אתה מוזמן להוסיף את שמך בתחתית הדפים. הפורמט המקובל הוא:

תרמו לדף זה: ינשוף (למשל) ואחרים...

אני בסדר גם בלי זה. תודה :) Yanshoof 13:52, 3 בספטמבר 2009 (UTC)

היי מיכה

יש קצת דיונים בוויקיפדיה בנושא ההרים, כמו בערך פסגות 8000 המטרים וההר הגבוה ביותר בעולם. אני יודע שאתה מעדיף להמנע מוויכוחים ונטשת את הוויקיפדיה מאותה סיבה, אבל אשמח אם תעיף מבט ותיתן את דעתך. תודה. Yanshoof 13:38, 12 באוקטובר 2009 (UTC)

ראיתי, נשמע לי מטומטם לגמרי. זה ברור שמאדים הוא לא בכדור הארץ, אבל בדיוק בגלל זה הכותרת היא "בעולם". פעם העולם היה רק הסהר הפורה, אחרכך - גם אירופה, אחרכך, נוסף עוד עולם - העולם החדש. העולם שלנו הולך ומתרחב, ולכן זה נכתב ככה.
בכל מקרה, זהו ערך מחוייך, ומראה אפשרויות שונות ל"הר הכי גבוה". אבל מה דעתי חשובה שם, יש שם כלכך הרבה מומחים בעיני עצמם...מיכה יניב 13:46, 12 באוקטובר 2009 (UTC)
אנציקלופדיה פתוחה זה סבבה, אבל כשיש מישהו שמבין בתחום שלו, אז צריך לשמוע את דעתו. ככה פחות אני מאמין. Yanshoof 13:59, 12 באוקטובר 2009 (UTC)
כתבתי משהו על ההר הכי גבוה בעולם, ואני מוכן גם להביע את דעתי בערך על פסגות של 8000. דעתי אולי חשובה בעינך, אבל אין לה השפעה על כל האחרים. אתה יודע שהצ'לן יו יו מה אמר שהאנשים בישראל נורא חכמים, הבעיה היא שכל אחד יותר חכם מהשני...מיכה יניב 14:04, 12 באוקטובר 2009 (UTC)
זה מתאר את המצב טוב מאוד. מצחיק, אבל עצוב... Yanshoof 14:08, 12 באוקטובר 2009 (UTC)

היי מיכה

בקשר לערך על רצועת ציוד, אכן לא ידעתי שקיים 'בנדוליר' ואפשר למחוק או לאחד את הערכים.

בהזדמנות אני רוצה להכות את המומחה :-) כאשר יצרן טבעות מצהיר שעומס הקריעה בציר הרוחבי הוא X, האם זה בכל נקודה על הציר (גם על וויר, לדוג')? מקובל בקרב מטפסים לא להשתמש בקשר בוהן במקרים בהם עלול להתפתח עומס גדול. עם זאת, בחלוקת משקל משולשת עם קורדלט מקובל לעשות גם בוהן ולא שמונה. מה מאפשר זאת? האם הניפ שונה עם מספר חבלים?