הבדלים בין גרסאות בדף "סקי אלפיני"

מתוך Climbing_Encyclopedia
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
 
שורה 1: שורה 1:
'''סקי אלפיני''' (באנגלית alpine ski או downhill ski) הינו סגנון [[סקי]] שעיקרו גלישה במורד במסלולים מוכנים (piste) או ללא מסלולים כאלה (off-piste). בתחרויות סקי המטרה של הגולש היא לסיים את המסלול בזמן הקצר ביותר כאשר הוא מקפיד לעבור בין דגלים שנעוצים במסלול (סלאלום). בהרים משמשות מיומנויות סקי לשיפור העבירות והמהירות באפרואוץ' אל המסלול וממנו. 
+
'''סקי אלפיני''' (באנגלית alpine ski או downhill ski) הינו סגנון [[סקי]] שעיקרו גלישה במורד במסלולים מוכנים (piste) או ללא מסלולים כאלה (off-piste). בתחרויות סקי המטרה של הגולש היא לסיים את המסלול בזמן הקצר ביותר כאשר הוא מקפיד לעבור בין דגלים שנעוצים במסלול (סלאלום). סגנון קרוב הוא [[סקי הרים]] (ski-mountaineering) בו משמשות מיומנויות סקי לשיפור העבירות וה[[מהירות]] באפרואוץ' אל המסלול וממנו. 
 
==ציוד==
 
==ציוד==
  

גרסה אחרונה מ־04:57, 12 בנובמבר 2007

סקי אלפיני (באנגלית alpine ski או downhill ski) הינו סגנון סקי שעיקרו גלישה במורד במסלולים מוכנים (piste) או ללא מסלולים כאלה (off-piste). בתחרויות סקי המטרה של הגולש היא לסיים את המסלול בזמן הקצר ביותר כאשר הוא מקפיד לעבור בין דגלים שנעוצים במסלול (סלאלום). סגנון קרוב הוא סקי הרים (ski-mountaineering) בו משמשות מיומנויות סקי לשיפור העבירות והמהירות באפרואוץ' אל המסלול וממנו. 

ציוד

נעלים

Alpine ski boot.jpg

ביינדינגס

מגלשים

מקבילים

פרבולים

aproach skis

fat skis

סגנון


תרמו לדף זה: מיכה יניב ואחרים...