הבדלים בין גרסאות בדף "ג'אמינג"

מתוך Climbing_Encyclopedia
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
(דף חדש: '''ג'אמינג''' (באנגלית: jamming) זה נעילה בתוך חריץ תוך שינוי מצב של האיבר הנמצא בתוך החריץ. נעילה כזו מתבסס...)
 
מ
שורה 1: שורה 1:
'''ג'אמינג''' (באנגלית: jamming) זה נעילה בתוך [[חריץ]] תוך שינוי מצב של האיבר הנמצא בתוך החריץ. נעילה כזו מתבססת על חיכוך עם דפנות החריץ ולכן מתאימה גם לחריצים שרוחבם קבוע. למשל, כף יד המוכנסת אנכית לתוך חריץ ואז מסובבת למצב כמעט אפקי. בסוג זה של נעילות חשוב לבצע את הנעילה עצמה לאט, כך שלאיבר הננעל תהיה ההזדמנות למצוא את המקום בו הנעילה טובה ביותר.
+
'''ג'אמינג''' (באנגלית: jamming) זה נעילה בתוך [[חריץ]] תוך שינוי מצב של האיבר הנמצא בתוך החריץ. נעילה כזו מתבססת על [[חיכוך]] עם דפנות החריץ ולכן מתאימה גם לחריצים שרוחבם קבוע. למשל, כף יד המוכנסת אנכית לתוך חריץ ואז מסובבת למצב כמעט אפקי. בסוג זה של נעילות חשוב לבצע את הנעילה עצמה לאט, כך שלאיבר הננעל תהיה ההזדמנות למצוא את המקום בו הנעילה טובה ביותר.
  
 
----
 
----
תרמו לדף זה: מיכה יניב ואחרים...
+
תרמו לדף זה: [[משתמש: מיכה יניב|מיכה יניב]] ואחרים...
  
 
[[קטגוריה: טיפוס סלע]][[קטגוריה: טיפוס]][[קטגוריה: טכניקת טיפוס]][[קטגוריה: הגדרות]]
 
[[קטגוריה: טיפוס סלע]][[קטגוריה: טיפוס]][[קטגוריה: טכניקת טיפוס]][[קטגוריה: הגדרות]]

גרסה מ־03:48, 27 בנובמבר 2007

ג'אמינג (באנגלית: jamming) זה נעילה בתוך חריץ תוך שינוי מצב של האיבר הנמצא בתוך החריץ. נעילה כזו מתבססת על חיכוך עם דפנות החריץ ולכן מתאימה גם לחריצים שרוחבם קבוע. למשל, כף יד המוכנסת אנכית לתוך חריץ ואז מסובבת למצב כמעט אפקי. בסוג זה של נעילות חשוב לבצע את הנעילה עצמה לאט, כך שלאיבר הננעל תהיה ההזדמנות למצוא את המקום בו הנעילה טובה ביותר.


תרמו לדף זה: מיכה יניב ואחרים...